جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

مقاله ترجمه شده کنترل کننده تطبیقی برای بهبود پایداری سیستم قدرت و کنترل پخش بار

  یک کنترل کننده تطبیقی برای بهبود پایداری سیستم قدرت و کنترل پخش بار توسط خازن‏های سری با سوییچ تریستوری (TSSC)

   

  چکیده__ در این مقاله، یک کنترل کننده برای خازن‏های سری با سوییچ تریستوری (TSSC) ارایه می‏گردد. کنترل کننده در نظر دارد، با میرا کردن نوسانات توان درون-منطقه ای و با بهبود پایداری گذرای سیستم، سیستم قدرت را پایدار نماید. به علاوه، یک ویژگی پخش بار در این کنترل کننده قرار داده شده است. کنترل کننده میراکننده نوسانات توان، مبنی بر یک قانون کنترل غیرخطی طراحی شده است، درحالیکه ویژگی بهبود پایداری گذرا بصورت حلقه باز کار می‏کند. کنترلر میراگر، تطبیقی بوده و پارامترهای سیستم قدرت را بر طبق یک مدل کلی ساده شده از یک سیستم قدرت دو-ناحیه ای، تخمین می‏زند. این برای سیستم هایی طراحی شده است که دارای یک حالت غالب با میرایی ضعیف نوسانات توان می‏باشند. در این مقاله، یک بررسی بر روی کنترلر _توسط شبیه سازی‏های دیجیتالی سیستم قدرت دو-ناحیه ای چهار-ماشینه، و سیستم قدرت 23-ماشینه_ انجام می‏پذیرد. نتایج نشان می‏دهند که کنترل کننده، پایداری هر دو سیستم تحت آزمایش را بطور چشمگیری در تعدادی موارد خطا در سطوح متفاوت پخش بار اینرسی، بهبود می‏بخشد.

      اصطلاحات شاخص__ کنترل پخش بار، میرایی نوسانات توان (POD)، خازن‏های سری با کنترل تریستوری (TCSC)، خازن‏های سری با سوییچ تریستوری (TSSC)، پایداری گذرا.


  این مطلب تا کنون 72 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 26 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : کنترل ,سیستم ,قدرت ,کننده ,پایداری ,بهبود ,سیستم قدرت ,کنترل کننده ,بهبود پایداری ,تریستوری tssc ,سوییچ تریستوری ,بهبود پایداری سیستم ,برای بهبود ,
  مقاله ترجمه شده کنترل کننده تطبیقی برای بهبود پایداری سیستم قدرت و کنترل پخش بار

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر